PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 22.10-27.10.2019 VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA a II-a, CRAIOVA, SALA SPORTURILOR “ION CONSTANTINESCU”, 26.10.2019, 11:00 SCM “U” CRAIOVA – C.S.U. ORADEA   VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A III-A, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, 27.10.2019, 17:00 SCM “U” CRAIOVA – SCM GLORIA BUZĂU   BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, ETAPA A III-A, CRAIOVA, SALA […]

Rezultate echipe SCM Craiova

REZULTATE S.C.M. CRAIOVA 15.10-21.10.2019 VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A II-A, GALAŢI, SALA SPORTURILOR, 18.10.2019, 18:30 CS ARCADA GALAŢI – SCM “U” CRAIOVA 3-0 (25-19, 25-14, 25-14) VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA I, SIGHETU MARMAŢIEI, SALA SPORTURILOR, 19.10.2019, 10:00 CSM SIGHETU MARMAŢIEI – SCM “U” CRAIOVA 0-3 (16-25, 8-25, 10-25) HANDBAL FEMININ, CUPA EHF, […]

Victorie in minimum de seturi la Sighetu Marmatiei

VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA I, SIGHETU MARMAȚIEI, 19.10.2019, 11:00 CSM SIGHETU MARMAȚIEI – SCM „U” CRAIOVA 0-3 (16-25, 8-25, 10-25) Lucian Zlotea, antrenor SCM Craiova: „Am debutat în noua ediție de campionat cu o victorie clară din punctul de vedere al scorului. Jocul în sine a fost de o calitate medie. Vorbind despre […]

Program echipe SCM Craiova

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 17.10-21.10.2019 VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A II-A, GALAŢI, SALA SPORTURILOR, 18.10.2019, 18:30 CS ARCADA GALAŢI – SCM “U” CRAIOVA   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA I, SIGHETU MARMAŢIEI, SALA SPORTURILOR, 19.10.2019, 11:00 CSM SIGHETU MARMAŢIEI – SCM “U” CRAIOVA   HANDBAL FEMININ, CUPA EHF, TURUL 2 PRELIMINAR, TUR, CRAIOVA, SALA […]

Voleibalstele au incheiat sezonul

VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, PLAY-OFF, MECI 2, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, 09.03.2019, 13:15  S.C.M. “U” CRAIOVA – C.S.U. ORADEA 0-3 (19-25, 18-25, 20-25) ÎN PRIMUL JOC SCORUL A FOST: C.S.U. ORADEA – S.C.M. “U” CRAIOVA 3-0 (25-19, 25-22, 25-14) S.C.M. “U” CRAIOVA A FOST ELIMINATĂ DIN LUPTA PENTRU PROMOVARE!

Program echipe SCM Craiova

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 05.03-10.03.2019 BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, PLAY-OFF 1-6, ETAPA A VI-A, ORADEA, SALA POLIVALENTĂ, 08.03.2019, 17:45, DIGISPORT  C.SM.-C.S.U. ORADEA – S.C.M. “U” CRAIOVA   HANDBAL FEMININ, LIGA FLORILOR, ETAPA A XIX-A, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, 09.03.2019, 11:00 S.C.M. CRAIOVA – C.S.M. SLATINA   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, PLAY-OFF, MECI 2, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, […]

PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 26.02-03.03.2019   BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, PLAY-OFF 1-6, ETAPA A V-A, TIMIŞOARA, SALA POLIVALENTĂ, 01.03.2019, 18:00, DIGISPORT  S.C.M. TIMIŞOARA – S.C.M. “U” CRAIOVA   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, PLAY-OFF, ETAPA I, ORADEA, SALA SPORTURILOR, 02.03.2019  C.S.U. ORADEA – S.C.M. “U” CRAIOVA   HANDBAL FEMININ, LIGA FLORILOR, ETAPA A XVIII-A, CLUJ, SALA […]

Esec la Sibiu, urmeaza play-off-ul

VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A XVIII-A, SIBIU, SALA SPORTURILOR, 23.02.2019  C.S.M. SIBIU – S.C.M. “U” CRAIOVA 3-0 (25-13, 25-17, 25-15) S.C.M. “U” CRAIOVA s-a clasat pe locul 6 la finalul sezonului regulat din Divizia A2 Vest și s-a calificat în play-off-ul de promovare în Divizia A1.  

PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 19.02-24.02.2019 VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A XVII-A, BUCUREŞTI, SALA SPORTURILOR, 20.02.2019, 17:00  C.S.M. BUCUREŞTI – S.C.M. “U” CRAIOVA   VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A XVIII-A, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, 23.02.2019, 19:45  S.C.M. “U” CRAIOVA – C.S. DINAMO BUCUREŞTI   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A XVIII-A, SIBIU, SALA SPORTURILOR, 23.02.2019  […]