PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 15.10.-21.10.2018 VOLEI MASCULIN, CUPA ROMÂNIEI, FAZA I, BUCUREŞTI, SALA SPORTURILOR, 17.10.2018, 17:00  C.S.M. BUCUREŞTI – S.C.M. “U” CRAIOVA   VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA a II-a, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, 20.10.2018, 17:00  S.C.M. “U” CRAIOVA- A.C.S.V.M. ZALĂU   BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, ETAPA A III-A, CRAIOVA, SALA POLIVALENTĂ, 20.10.2018, 19:30  S.C.M. “U” CRAIOVA […]

REZULTATE S.C.M. CRAIOVA

REZULTATE S.C.M. CRAIOVA 08.10.-14.10.2018 BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, ETAPA A II-A, BUCUREŞTI, SALA DINAMO, 12.10.2018, 18:00  C.S. DINAMO ŞTIINŢA BUCUREŞTI – S.C.M. “U” CRAIOVA 89–95 (22–25, 26–32; 12–20, 29–18)   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A IV-A, SIGHETU MARMAŢIEI, 12.10.2018                                                C.S.M. SIGHETU MARMAȚIEI – S.C.M. “U” CRAIOVA 0-3 (22-25, 20-25, 14-25)   VOLEI […]

Inca o victorie in minimum de seturi

VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A II-A, DEVA, 13.10.2018 C.N.S. C.S.V. Cetate Deva – S.C.M. “U” CRAIOVA 0-3 (12-25, 20-25, 16-25) S.C.M. “U” CRAIOVA: MATEI Andreea, CONSTANTINESCU Andreea, ZLOTEA Iulia, TRUȚĂ Mihaela, BICUȚ Roxana, RIZAN Raluca, PÂRVAN Roberta. BLENDEA Cezara, LUPU-BANGĂ Antonia, BRABETE Alexandra și ANDREESCU Anca. Antrenor: Lucian ZLOTEA Lucian ZLOTEA, antrenor S.C.M. Craiova: “A fost un început de campionat […]

Voleibalistele victorioase – si la Sighetu Marmatiei!

VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A IV-A (meci in devans), SIGHETU MARMAŢIEI, 12.10.2018 C.S.M. SIGHETU MARMAȚIEI – S.C.M. “U” CRAIOVA 0-3 (22-25, 20-25, 14-25) S.C.M. “U” CRAIOVA: MATEI Andreea, CONSTANTINESCU Andreea, ZLOTEA Iulia, TRUȚĂ Mihaela, BICUȚ Roxana, RIZAN Raluca, PÂRVAN Roberta. BLENDEA Cezara, LUPU-BANGĂ Antonia, BRABETE Alexandra și ANDREESCU Anca. Antrenor: Lucian ZLOTEA

PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 08.10.-14.10.2018 BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, ETAPA A II-A, BUCUREŞTI, SALA DINAMO, 12.10.2018, 18:00 (DigiSport)  C.S. DINAMO ŞTIINŢA BUCUREŞTI – S.C.M. “U” CRAIOVA   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A IV-A, SIGHETU MARMAŢIEI, 12.10.2018                                                C.S.M. SIGHETU MARMAȚIEI – S.C.M. “U” CRAIOVA                   VOLEI FEMININ, DIVIZIA A2 VEST, ETAPA A II-A, […]

PROGRAM PARTIDE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 05.03.2018 – 11.03.2018 HANDBAL FEMININ HANDBAL FEMININ, LIGA NAȚIONALĂ – LIGA FLORILOR, ETAPA A XIX-A,  SALA POLIVALENTĂ, 07.03.2018, 16:30 S.C.M. CRAIOVA – C.S.M. BUCUREŞTI   HANDBAL FEMININ, CUPA E.H.F., SFERTURI DE FINALĂ, TOGLIATTI,  SALA POLIVALENTĂ, 10.03.2018, 14:00 H.C. LADA TOGLIATTI – S.C.M. CRAIOVA   BASCHET MASCULIN BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, ETAPA A […]

PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 26.02.2018 – 04.03.2018   HANDBAL FEMININ HANDBAL FEMININ, CUPA E.H.F., SFERTURI DE FINALĂ, MANŞA TUR, SALA POLIVALENTĂ, 03.03.2018, 17:00 S.C.M. CRAIOVA – LADA TOGLIATTI (RUSIA)   BASCHET MASCULIN BASCHET MASCULIN, LIGA NAŢIONALĂ, ETAPA A XVIII-A, BUCUREŞTI, SALA DINAMO, 03.03.2018 C.S. DINAMO BUCUREŞTI – S.C.M. “U” CRAIOVA   VOLEI FEMININ VOLEI FEMININ, DIVIZIA […]

PROGRAM ECHIPE S.C.M. CRAIOVA

PROGRAM S.C.M. CRAIOVA 12.02.2018 – 18.02.2018 HANDBAL FEMININ HANDBAL FEMININ, CUPA ROMÂNIEI, OPTIMI DE FINALĂ, ROMAN SALA SPORTURILOR, 17.02.2018, 13:00 C.S.M. ROMAN – S.C.M. CRAIOVA   VOLEI MASCULIN VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A XX-A, TIMIȘOARA, SALA SPORTURILOR, 14.02.2018, 17:00 C.S.U. U.V. – S.C.M. “U” CRAIOVA   VOLEI MASCULIN VOLEI MASCULIN, DIVIZIA A1, ETAPA A […]